Thonjtë

6 trendet më IN për thonjtë gjatë sezonit të dimrit

Shkruar nga Anabel

26 Tetor 2020

6 trendet më IN për thonjtë gjatë sezonit të dimrit

Me ndryshimin e stinëve, ndryshojnë edhe disa pjesë të rutinës sonë të bukurisë. Me ndryshimet që bëjmë në garderobë, kujdesin ndaj lëkurës etj, vjen dhe një ndryshim në ngjyrat apo modelet që zgjedhim për të bërë thonjtë.

Këto janë 6 modelet e përzgjedhura për këtë dimër:

1. Chic dhe thjesht: Ngjyra neutrale me një thyerje të vogël ngjyrash

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AMY LE • LA NAIL ARTIST (@amyle.nails) on

2. Mania “Skittles”: Ngjyra të ndryshme në secilin gisht

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Betina R. Goldstein (@betina_goldstein) on

3. Art abstrakt: Kombinime të ndryshme ngjyrash

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by evelynn escobar-thomas (@evemeetswest) on

4. Xixa: Si ato klasiket, por më të bukura

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

5. Print kafshësh: Jo vetëm leopard

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATIE MASTERS (@nailthoughts) on

6. Gurë natyralë: Përtej dizajnit klasik “mermer”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christine Doan • Nail Artist (@glosshouse) on

Burimi: Elle

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI