Celebrity

Këngëtarja publikon lodrën e saj të seksit me emrin e veçantë dhe nis fushatën ‘Unë masturbohem’

Shkruar nga Anabel

22 Tetor 2020

Këngëtarja publikon lodrën e saj të seksit me emrin e

Lily Allen është bashkuar me kompaninë Womanizer për të hedhur në treg lodrën e saj të seksit, duke u thënë grave se nuk duhet të turpërohen nga seksualiteti i tyre.

Ajo deklaroi me krenari:

‘Unë masturbohem’, ndërsa publikoi produktin, për të cilën Allen mendon se do t’u japë grave orgazma “që do iu ndryshojnë jetën”.

Këngëtarja, e cila kohët e fundit është martuar me yllin e Stranger Things, David Harbour, u shpreh në një postim në Twitter:

“Jam me të vërtetë e emocionuar për të zbuluar diçka për të cilën kam punuar, me një nga markat e mia të preferuara @womanizerglobal... lodrën time të seksit!

“The Liberty” (Liria) është tashmë kudo në dispozicion.

Allen shprehet se Womanizer i ndryshoi jetën dhe ajo donte të ndante me të tjerët këtë përvojë.

Lily shtoi:

“Gratë nuk duhet të turpërohen nga seksualiteti i tyre, dhe ne të gjithë meritojmë të kemi kënaqësinë tonë. Shpresojmë se kjo lodër e vogël do t’ju ndihmojë ta arrini atë! #IMasturbate”

“The Liberty” e Lily-t do t’u kushtojë grave 89 paund, por ajo garanton se vlen çdo qindarkë.

Këngëtarja publikon lodrën e saj të seksit me emrin e

Në reklamën e produktit, ku pjesëmarrëse është Lily, ajo thotë:

“ Të duash veten duhet të jetë gjëja më normale në botë. Të gjithë meritojmë orgazma të mrekullueshme, apo jo?” Pra, le të jemi të hapur për këtë. Unë masturbohem, po ju?”

Në faqen e internetit të kompanisë, Lily citohet të thotë se masturbimi i femrave nuk duhet të jetë një temë tabu.

Ajo shprehet:

“Unë mendoj se mënyra e vetme për t'i bërë subjektet tabu të mos jenë më tabu është të flasësh për to hapur dhe shpesh dhe pa turp ose faj".

Burimi: Mirror CO UK

MOS I HUMBISNI