Thonjtë

Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French ndryshe

Shkruar nga Anabel

19 Tetor 2020

Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French

Manikyri French, i cili karakterizohet nga lyerja e majave të thonjve në ngjyrë të bardhë, vjen ndryshe. Nëse ai klasik përmban një bazë të lehtë rozë, trendet e fundit propozojnë ngjyra të tjera. Ariana Grande, një nga shumë personazhe të njohur që po eksperimenton me manikyrin French, zgjodhi një lejla si ngjyra e luleve të livandës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Në Instagram, këngëtarja publikoi një video ku formon në tastierë fjalën “Positions” – me gjasë emri i albumit të ardhshëm – ku përveç komenteve të tipit “nuk mund të pres dot më për albumin”, pati edhe nga ata që komplimentuan manikyrin.

Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French

Manikyri French nuk është trend, për aq kohë sa është i pranishëm kurdo, thjesht kohëve të fundit po vjen në ngjyra dhe detaje jo fort të zakonta. Shembuj:

Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French
Kourtney Kardashian
Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French
Bella Hadid
Lejla e ëmbël livande: Ariana Grande propozon një manikyr French
Megan Thee Stallion

MOS I HUMBISNI