Celebrity

Aktorja zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të thjeshtë!

Shkruar nga Anabel

17 Tetor 2020

Aktorja zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të

Muajin e kaluar, Ashley Tisdale njoftoi se po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Christopher French.

Së fundmi, Tisdale zbuloi se çifti është në pritje të një vajze. Ndryshe nga një pjesë e prindërve të famshëm ose jo, që vendosin të bëjnë festa të detajuara me fishekzjarre e çdo gjë tjetër, ky “baby-shower” ose festë “gender-reveal” e Christopher dhe Ashley-t ishte ndër më të thjeshtit që keni parë.

Gjinia u zbulua nëpërmjet një torte që çifti preu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

“Ky vit ka qenë padyshim i vështirë për  shumë prej nesh. Ulje e ngritje dhe një shumëllojshmëri emocionesh. Deri më tani, kjo është dita ime e preferuar! Më vjen të qaj nga lumturia. P.s: Për të gjithë ju njerëz që përpiqeni aq shumë për festat e zbulimit të gjinisë, një tortë më ngjyrë është po aq e rëndësishme sa fishekzjarret, vetëm se më e sigurt!!”

Kohë më parë në blogun e saj, aktorja është shprehur se “nuk ka qenë një tremujor i parë i lehtë, por e di që ka njerëz që e kanë patur dhe më keq se unë”.

Burimi: In Style

MOS I HUMBISNI