Anabel Picks

Vajza e Monica Bellucci-it, një YLL në kopertinën e 'Elle'!

Shkruar nga Anabel

8 Tetor 2020

Vajza e Monica Bellucci-it, një YLL në kopertinën e

Deva Cassel, vajza e Monica Bellucci-it dhe Vincent Cassel është rritur mjaftueshëm sa për të qenë në kopertinën e Elle në Francë.

Vajza e Monica Bellucci-it, një YLL në kopertinën e

Muza e D&G, vjen në kopertinën e revistës së famshme 31 vite pas kopertinës së parë të nënës së saj. Me tiparet e Bellucci-it dhe sigurinë e Cassel, Deva duket një yll teksa pozon.

Vajza e Monica Bellucci-it, një YLL në kopertinën e

Kjo nuk është hera e parë për 16-vjeçaren që përballet me aparatin dhe kamerën në projekte të rëndësishme. Pak kohë më parë, ajo u bë figura e parfumit të ri nga D&G, Dolce Shine, duke i mahnitur të gjithë për bukurinë dhe vetëbesimin që transmetonte. 

Vajza e Monica Bellucci-it, një YLL në kopertinën e

Në llogarinë zyrtare të Instagram-it, aktorja italiane ka postuar foton e së bijës nën shkrimin:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Monica Bellucci (@monicabellucciofficiel) on

"Njëherë e një kohë ishte një vajzë e vogël...Koha fluturon shpejt! Uroj që jeta të të mbrojë dashuria ime."