Celebrity Style

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se kurrë!

Shkruar nga Anabel

1 Tetor 2020

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Eshtë sërish ajo kohë e vitit, kur Rihanna rikthehet fuqishëm për të prezantuar linjën e re të veshjeve intime! Riri, është siguruar që shfaqja e radhës së Savage X Fenty, të shkojë përtej imagjinatës suaj.

Siç vetë ylli i pop-it shkruan, prezantimi i këtij viti ka qenë sfidë për atë dhe për gjithë skuadrën, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia.

"Fillimisht donim të ishim të sigurtë që të gjithë gëzonin shëndet të plotë. Me pandeminë globale gjithçka është më e vështirë, por ne jemi të fortë dhe i duam sfidat."- shprehet Rihanna për Vogue.

Kësaj here, për të prezantuar koleksionin e ri, këngëtarja bashkëpunoi me personazhë dhe modele të famshëm. Fillimisht, e nisim me të!

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Cara Delevingne

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Paris Hilton dhe Willoë Smith

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Irina Shayk

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Normani

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Bella Hadid

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

 Big Sean

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Rosalia

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Laura Harrier

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Tabria Majors

Rihanna sjell VIP-at sipas mënyrës së saj: Më egër se

Burimi: BuzzFeed

MOS I HUMBISNI