Celebrity Style

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

Shkruar nga Anabel

26 Shtator 2020

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

Jennifer Lopez dhe Maluma publikuan jo një, por dy këngë në një videoklip të vetëm, “Pa Ti” dhe “Lonely”. Në klip, i cili duket si një përzierje e detajeve të “The Wolf of Wall Street” dhe “Chicago”, Jennifer shkëlqen me veshjet e modës së lartë.

Narrativa e klipit tregon J.Lo, miliardere, e cila po hetohet për korrupsion, ndërkohë që Maluma paraqitet si truproja dhe i dashuri i saj sekret. Më pas, J.Lo arrestohet dhe zbulohet se Maluma është agjent i fshehtë i FBI-së. Cliché.

Për të sjellë në jetë karakterin e saj, Lopez bashkëpunoi me stilistët Rob Zangardi dhe Mariel Haenn. Disa nga momentet më të mira nga videoklipi:

1

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

2

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

3

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

4

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

5

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

6

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

7

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

8

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

9

J.Lo & Maluma: Veshjet më të mira nga klipi

 

Burimi: Harper's Bazaar

MOS I HUMBISNI