Celebrity Style

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2020

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Kur zbuloni një palë xhinse të këndshme, ju gjeni çfarëdo justifikimi për t’i veshur, edhe nëse jeni një supermodele me 13.9 ndjekës në Instagram.

Irina Shayk u shfaq së fundmi rrugëve të Los Angeles me një palë xhinse, të cilat kushtojnë 3500 dollarë. Xhinset janë bashkëpunim i markës së bizhuterive dhe aksesorëvë të tjerë, Chrome Heart, dhe Levi’s. Me xhaketën e lëkurës dhe syzet e diellit, Shayk riktheu trendet e viteve '90. Xhinset e pagabueshme me bel të lartë dhe kryqe, kompletuan pamjen.

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Nisur nga vlera e lartë dhe ekskluziviteti, xhinset janë të preferuarat e Bella Hadid,

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Kylie Jenner,

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Offset

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Drake etj.

Xhinset e preferuara të Irina Shayk, Kylie Jenner, Bella Hadid, Drake etj.

Burimet: Vogue, Elle

MOS I HUMBISNI