Celebrity Style

Çfarë ka brenda çantës së Kylie-it?

Shkruar nga Anabel

16 Shtator 2020

Çfarë ka brenda çantës së Kylie-it?

Mbani vesh, sepse s’ndodh gjithmonë që Kylie Jenner t’i tregojë fansave çfarë mban brenda çantës së saj luksoze. Në videon e postuar së fundmi në YouTube, e vogla e familjes Kardashian Jenner ka ndarë me gjithë kureshtarët çfarë ka brenda çantës së saj Hermes çmimi i së cilës më herët është shitur nga $17,000 deri në $52,000!

Gjithsesi, kalojmë tek çështja kryesore!  Brenda çantës Kylie mban një kuletë, kapëse/llastik flokësh, çamçakëza, një aparat fotografik dhe një karikues për telefon sepse hey, i duhet 24/24!

Sigurisht, nuk i mungojnë as disa nga produktet e linjës së saj apo të motrave, si përshembull një parfum nga bashkëpunimi i saj me Kim-in.

Jenner nuk guxon të dalë pa maskë nga shtëpia dhe aq më tepër pa ndonjë ushqim “praktik” që i duhet për vogëlushen.

Nga gjithë elementët normalë brenda çantës letrat UNO me emrin e saj dhe një lodër që ajo e quan “shokun e vogël” që e bën të lumtur ishin gjërat më të veçanta!

Brenda Hermes-it të miliarderes nuk mungonin as produktet e make up-it, sigurisht nga linja e saj. Mesa numëroi kishte rreth 20 produkte me vete.

Burimi: Bussines Insider

MOS I HUMBISNI