Style Tips

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim këtë dimër

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2020

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim

Siç mund ta keni vënë re, epokës së xhinseve të ngushta, i ka ardhur fundi. Zyrtarisht, në sezonin e ri, s'do t'ju duhen më asnjë palë xhinse "tub" sepse vendin e tyre e kanë zënë xhinset me prerje të gjerë në fund!

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim

Gjithnjë e më tepër, xhinset e gjera në fund po kthehen në trend duke zbehur pas kaq shumë vitesh fuqinë e trendit të mëparshëm. Duket se vitet '70-të janë rikthyer për të qëndruar gjatë dhe sa mirë! 

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim

Xhinset e këtij sezoni mund t'i vishni me çdo gjë. Taka, atlete, pulovra, këmisha, triko dhe gjithçka tjetër! Sa klasike aq edhe moderne, xhinset e gjera në fund i japin komplet një pamje tjetër veshjes suaj. 

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim

Epokë e re: Zyrtarisht, këto janë xhinset që do veshim

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI