Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Peshorja dhe Akrepi

Shkruar nga Anabel

3 Shtator 2020

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Peshorja dhe Akrepi

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Peshorja dhe Akrepi

Financat tuaja kanë qenë një sfidë e vërtetë kohët e fundit, por për këtë muaj, kemi lajme të mira. Të ardhurat do të jenë surprizuese, por misioni juaj është të gjeni të mesmen e artë për çdo mundësi që ju jepet.

Surpriza që do të merrni, 5 ditë pas Hënës së Plotë të 1 shtatorit do t'ju ndryshojë humorin. Jupiteri do të sjellë re të arta në aspektin e shtëpisë dhe familjes, prandaj konsiderojeni veten me fat në çështjet pronash, trashëgimie apo një dhurate të madhe ditëlindjeje.

Nëse po kërkoni për një shtëpi të re, fati është në anën tuaj. Një kredi/borxh do të aprovohet shumë shpejt në ditët e Hënës së Re të 17 shtatorit.

1 tetori do ta kthejë vëmendjen tek partneri juaj. Afërdita dhe Marsi do të jenë mbi kokën tuaj si zogj të dashuruar, prandaj është një periudhë e mirë për t'ju gëzuar marrëdhënies. Tabloja është shumë e bukur, edhe pse ti dhe partneri yt ndani mendime të ndryshme për disa gjëra. Mund të keni ndonjë konflikt që lidhet me stilin tuaj të jetesës, apo me pjesëtarët që do të jetojnë me ju në një shtëpi.

Dikush nga njerëzit e tu të dashur mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj pa kushte, por kjo mund të shkaktojë konflikte të vogla me partnerin tuaj.

Për t'ju kthyer fillimit të muajit, 1 shtatori me siguri ju ka gjetur duke punuar mbi një projekt finalja e të cilit do të jetë e madhe. Gjithashtu paga që do të merrni është më shumë nga ç'mendoni ju. Një çështje që lidhet me shëndetin do të përfundojë me marrjen e përgjigjeve të analizave apo të një terapie. Si çdo gjë tjetër në këtë fillim shtatori, lajmet që do të dëgjoni do t'ju bëjnë të lumtur.

Marsi është në një udhëtim të gjatë përgjatë shtëpisë suaj të 7-të, atë të partneritetit, prandaj nëse jeni të martuar, prisni që partneri t'ju japë disa lajme që do t'ju emocionojnë. Gjatë kohës së prapavijës 9 shtator- 13 nëntor, gjërat do të ecin më ngadalë se zakonisht. Edhe na bashkëjetesën tuaj, por mos u shqetësoni, thjesht ndiqni ritmin.

Mësoni të jeni të kënaqur me progresin e vogël. Nëse keni dokumenta për të firmosur, bëjeni këtë në javën e parë të shtatorit. Nëse keni nevojë për një kompjuter, një celular, kondicioner apo një tjetër pajisje elektronike, bëjeni gjatë ditëve të para të shtatorit.

Hëna e Re e 17 shtatorit do t'ju bëjë t'i merrni punët më ngadalë dhe me shumë gjasa, keni nevojë për pushim. Ruani kohë për miqtë pasi ata do të marrin pjesën më të madhe të vëmendjes suaj. Thjesht kujdesuni të ruani distancën kur dilni të gjithë bashkë.

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Peshorja dhe Akrepi

Ky muaj do t'ju gjejë shumë të zënë me punë, prandaj merreni me qetësi. Duket se po punoni me teknika të reja apo për një projekt shumë inovativ, mundësi që do ta shijoni pasi do t'ju ndihmojë të rriteni dhe të mësoni shumë përgjatë rrugës. Po eksperimentoni me gjëra të reja, fundi i të cilave pritet t'ju japë sukses.

Ndoshta do të kërkoni të firmosni një kontratë këtë muaj dhe Hëna e Plotë e 1 shtatorit (+/- 5 ditë) është momenti më i mirë për ta bërë. Nuk ka rëndësi kur firmosni, e rëndësishme është të konsultoheni me një avokat që të analizojë detajet.

Rrethoni datën 9 shtator. Do të jetë ditë nga e cila do të përfitoni shumë. Duhet të merrni inisiativa të reja para se Marsi të shkojë në prapavijë në 9 shtator. Gjithnjë, kini parasysh të lini një hapësirë ditësh pak para fillimit dhe mbarimit të prapavijës. Gjatë prapavijës, mund të përballeni me klientë që ndryshojnë mendje, apo me një shef që i vonon gjërat, por kjo është e natyrshme për një fenomen të tillë. 

Miqtë tuaj do të luajnë një rol të rëndësishëm pas Hënës së Re të 17 shtatorit, madje do të bëni dhe të rinj. Këtë periudhë shfrytëzojeni për të bërë qejf dhe për t'u qetësuar. Do të gjeni më shumë kohë për rrjetet sociale dhe do të suprizoheni nga njerëzit që duan të jenë në rrethin tuaj. Mund t'ju jepet një mundësi për të udhëtuar diku afër, ndoshta për të vizituar një mik/mikeshë.

Mund ta gjeni veten shumë të ndjeshëm gjatë Hënës së Plotë ose shumë shpirtërore, por mendoni pozitivisht. Një ëndërr që keni dashur për shumë kohë, mund t'ju realizohet.

Për t'u kthyer sërish tek fillimi i muajit, kur vjen puna tek dashuria hëna e 1 shtatorit ka ndikuar në mënyrë spektakolare. Urani është në pozicionin e duhur për t'ju bërë një surprizë, prandaj javën e parë të shtatorit shfrytëzojeni për romancë.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI