Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Luani dhe Virgjëresha

Shkruar nga Anabel

3 Shtator 2020

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Luani dhe

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Luani dhe

Keni qenë duke punuar shumë, por megjithatë, edhe kështu, jeni shumë të lumtur që keni një punë e cila nuk ju lejon në asnjë moment të mërziteni. Ekspertiza juaj vlerësohet dhe është mirë të ndiheni pjesë e çdo projekti.

Ky muaj ka të bëjë kryesisht me paratë - si të fitoni më shumë, si të menaxhoni paratë që keni dhe si t'i shtoni. Shpenzimet kanë filluar të rriten dhe për fat të mirë, puna ka nevojë për ju, gjë që shton të ardhurat. Problem mund të jetë një klient i vështirë, dërgesa të ngadalta ose thjesht po shtohet puna dhe është vështirë të mbani ritmin.

Nëse punoni në transmetim, botim ose media online, mund të keni afate që ju kërkojnë të punoni deri në orët e para të mëngjesit. Në secilën nga këto raste, Neptuni do të lidhet me planetët në sektorin e punës. Pra, më shumë frymëzim për ju. Do të bëni një punë të jashtëzakonshme.

Tema kryesore e shtatorit do të jetë paraja - të fitosh para, të shpenzosh para dhe të paguash fatura. Për këtë qëllim, do të jeni të suksesshëm. Hëna e plotë e 1 shtatorit do të jetë në shtëpinë e tetë, e cila mbulon komisione, grante, hipoteka, kredi bankare, ndihmë financiare universitare dhe pagesa të tjera.

Një Hënë e plotë zakonisht sjell mbylljen e diçkaje. Dielli, në shtëpinë e dytë të të ardhurave, do të jetë në kënd ideal me Uranin, planetin e befasisë, kështu që prisni para në fillim të shtatorit.

9 shtatori do të jetë një ditë e rëndësishme, një nga më të mirat e muajit, gjithashtu për të gjeneruar më shumë të ardhura, kështu që, pa dyshim, përdoreni atë për një intervistë ose prezantim të rëndësishëm.

Të fituarit para do të jetë ende në mendjen tuaj, por më konkretisht pas Hënës së re, 17 shtator. Deri në këtë kohë, ju do të keni krijuar një plan dhe do të jeni gati për ta vënë në veprim.

Një person në jetën tuaj duket se ka qenë kritik ose është përpjekur t’ju menaxhojë dhe kjo kjo për shkak të Marsit në Dash, ku ai do të qëndrojë deri më 6 janar 2021. Për fat të mirë, Dashi është një shenjë zjarri si ju, kështu që mund të merreni diplomatikisht me këtë person.

Në jetën emocionale do të ketë një ndryshim të papritur. Afërdita do të hyjë në Luan më 6 shtator deri në 2 tetor dhe me këtë lëvizje, thjesht keni të gjitha gjasat të takoni shpirtin binjak.

Rrethoni 28 shtatorin si një nga ditët më të jashtëzakonshme për të shijuar dashurinë sepse Afërdita dhe Marsi do të jenë në sinkronizim hyjnor. Beqarë ose në një lidhje, nuk ka rëndësi.

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2020: Luani dhe

Teksa shtatori fillon nën dritën e një Hëne të plotë të mrekullueshme te Peshqit, do të keni sytë vetëm për partnerin/en. Kjo Hënë e plotë është një nga më të bukurat e vitit, e mbushur me plot detaje për t'ju ndihmuar të shijoni kohën me dashurinë tuaj. Nëse planifikoni pushime, nuk mund të keni zgjedhur kohë më të mirë për të shkuar në një udhëtim të vogël, diku me ajër të pastër.

Me një Hënë të plotë te Peshqit, zgjidhni një mjedis pranë ujit, të tilla si buzë detit, ose buzë një liqeni ose lumi. Për më tepër, ka disa tregues se mund të udhëtoni drejt një vendi ku do t'ju kërkohet të tregoni pasaportën. Nëse autoritetet thonë se është e sigurt për të udhëtuar, atëherë shkoni.

Nëse jeni beqarë, 9 shtatori do të jetë dita e përsosur për një takim të mundshëm, sepse engjëjt e vegjël të Kupidit do të fluturojnë sipër me harqet dhe shigjetat e tyre.

Lajmet në lidhje me një marrëdhënie ose projekt ndërkombëtar - ose një në lidhje me mediat (me ju si producent/e, redaktor/e ose shkrimtar/e) - do t'ju bëjnë të lumtur në javën e parë të shtatorit. Ose mund të arrini çfarë doni në lidhje me një çështje ligjore ose një çështje që përfshin përpjekjet për t'u kthyer në shkollë për të marrë diplomën. Secila prej këtyre fushave do të ketë lajme të mira.

Në këtë kohë, Jupiteri do të jetë në një pozicion ideal në karrierë dhe mund të punoni me një person tjetër. Momenti do të jetë i përsosur për sa kohë merrni masa brenda pesë ditëve të para të shtatorit.

Shqetësimet në lidhje me shpenzimet e larta dhe paratë vazhdojnë dhe problemi mund të ketë të bëjë me dikë që nuk ju ka paguar, pavarësisht premtimeve. Ose, fëmija mund të ketë nevojë për mësime të veçanta ose kujdes shtesë tani që po fillon shkolla.

Ndoshta jeni në procesin e një ndryshimi të madh jetësor. Mund të keni vendosur të ktheheni në shkollë për të marrë një diplomë dhe ky vendim ka shpenzime. Po kështu, mund të martoheni, të blini një shtëpi, të rinovoni atë aktualen ose të bëheni me fëmijë. Mund të krijoni biznesin tuaj ose të investoni në atë ekzistues. Çdo ndryshim i stilit të jetës mund të jetë i kushtueshëm, por më vonë do të ndiheni krenarë për vendimin.

Këto probleme financiare kanë të ngjarë të vazhdojnë gjatë muajve të ardhshëm, por do të përfundojnë në fillim të janarit. Për të kapërcyer shpenzimet, mund t'ju duhet një burim tjetër i të ardhurave, si një plan rezervë. Nuk është faji juaj - Virgjëresha është përgjithësisht e shkëlqyer me menaxhimin e parave, por duket se jeni në mëshirën e sjelljes së keqe të dikujt tjetër.

Bota do të lëvizë në favorin tuaj nga mesi i muajit, në Hënën e re në Virgjëreshë më 17 shtator dhe në dy javët që pasojnë. Pavarësisht shqetësimeve financiare që vazhdojnë, përsëri do të gjeni mënyra për të shijuar jetën, veçanërisht përmes përpjekjeve krijuese. Ndërsa fillimi i muajit do të përëendrohet në partneri/ja, Hëna e re do t'ju kërkojë të merrni parasysh nevojat dhe dëshirat personale. Prireni të ndihmoni shumë njerëz në jetë, por ky moment është për ju, prandaj shprehni atë që mendoni se do t'ju bënte të lumtur.

Nëse jeni beqarë, do të jeni jashtëzakonisht joshës dhe aksidentalisht mund të takoni dashurinë e vërtetë.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI