Celebrity Style

Hailey Bieber sapo konfirmoi trendin e ri të çizmeve 'cool'

Shkruar nga Anabel

31 Gusht 2020

Hailey Bieber sapo konfirmoi trendin e ri të çizmeve

Lërjani në dorë Hailey Biber t'ju frymëzojë për trendet e reja të vjeshtës! Modelja, përmes një kombinimi në dukje të shkujdesur, solli trendin më interesant të çizmeve të këtij sezoni. Bieber është parë së fundmi rrugëve të Los Angeles-it e veshur me një palë çizme Bottega Veneta, kombinuar në mënyrën më komode të mundshme. 

Hailey Bieber sapo konfirmoi trendin e ri të çizmeve

Një palë xhinse të shkurtra Alexander Wang, një crop top dhe një xhaketë gri oversize. Detaji që tërheq më shumë vëmendje mbeten çizmet gjigante që nëse më parë kishit ndonjë dyshim për t'i veshur apo jo, Hailey na thjeshtësoi punë.

Çizmet, janë nga koleksioni i ri vjeshtë-dimër 2020, por ku duhet të fokusoheni është modeli i tyre jo dhe aq i zakontë. Pas Hailey-it, prisni t'i shihni më shpesh këto çizme.

Hailey Bieber sapo konfirmoi trendin e ri të çizmeve

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI