Celebrity Style

Fotot e reja të Gigi Hadid do t'ju frymëzojnë edhe nëse nuk jeni shtatzënë!

Shkruar nga Anabel

26 Gusht 2020

Fotot e reja të Gigi Hadid do t'ju frymëzojnë edhe nëse

Gigi Hadid e di kur bota ka nevojë ta shohë duke pozuar me barkun e rrumbullakosur, ashtu siç vetëm ajo mund ta bëjë.

25-vjeçarja zgjodhi që kujtimet e para me bebushin të jenë bardh e zi. E veshur me një fustan të hollë, fotot e Gigi-it shtatzënë do t'ju frymëzojnë edhe nëse nuk jeni në pritje të ëmbël. 

Fotot e reja të Gigi Hadid do t'ju frymëzojnë edhe nëse

"Duke rritur një ëngjëll! Kohë e bekuar! Faleminderit për gjithë urimet dhe dashurinë!"-shkruan modelja.

Fotot e reja të Gigi Hadid do t'ju frymëzojnë edhe nëse

Sa delikate aq edhe sensuale, zor se nuk do të doni t'i ruani në telefonin tuaj pozat më lart për setin e fotove të shtatzënisë.

Fotot e reja të Gigi Hadid do t'ju frymëzojnë edhe nëse

Gigi pritet të sjellë bebushin këtë shtator dhe thuhet se çifti është në pritje të një vajze.

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI