Instagramming

Loredana, ti je?

Shkruar nga Anabel

7 Gusht 2020

Loredana, ti je?

Reperja 24-vjeçare, Loredana Zefi, përveç suksesit në muzikë, nijhet edhe për pamjen, që e personifikon disi atë: flokët e gjatë bjondë, vetulla të plota, mollëza të kërcyera dhe buzë të trasha. 

Me tipare thuajse identike, është edhe vajza me emrin Sel'. Në foto dhe video ngjashmëria me Loredanën është e dukshme dhe këtë e thonë edhe shumë njerëz në komentet e postimeve të saj, në rrjetet sociale. Mbase ngjashmëria nuk është edhe aq rastësore, pasi detaje të caktuara në fytyrë me makeup apo ndryshime të tjera, mund ta theksojnë edhe më shumë atë. Sidoqoftë, nëse jo binjake, vajzat duken si dy motra që ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën. Gjykojeni vetë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana) on

Loredana, ti je?

Disa nga komentet e njerëzve:

Loredana, ti je?