Instagramming

Tatuazhi i ri i Loredanës është ndryshe, për një arsye të veçantë

Shkruar nga Anabel

30 Korrik 2020

Tatuazhi i ri i Loredanës është ndryshe, për një arsye

Hana, vajza e Mozzik dhe Loredanës, është rritur mjaftueshëm sa për t'i dhënë ide tatuazhesh së ëmës! Të paktën, kështu u shpreh reperja teksa i tregonte ndjekësve tatuazhin e ri në krahun e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana) on

Një panda e vogël e shtrirë, ishte kërkesa e Hanës! 

"Hana e donte këtë, prandaj e bëra!"- shkruan Loredana në foton e postuar në Instastory.

Tatuazhi i ri i Loredanës është ndryshe, për një arsye

Arushët panda mund të jenë të preferuarët e vogëlushes Hana dhe nëse po, kaq mjafton për t'u kthyer në tatuazh minimalist në trupin e Loredanës.

Përveç të tjerave, është një super ide për ata që donin diçka të vockël dhe s'po vendosnin çfarë. Për ide të tjera, klikoni këtu.

MOS I HUMBISNI