TV Mania

Bledi Strakosha infektohet me Covid-19

Shkruar nga Anabel

28 Korrik 2020

Bledi Strakosha infektohet me Covid-19

Pak orë më parë, përmes një postimi në Instagram, Bledi Strakosha njoftoi se është infektuar me Covid-19, pavarësisht kujdesit të treguar gjatë kësaj kohe.

"Pavarësisht kujdesit të shtuar, sot rezultova pozitiv me Covid-19. Ju lutem kujdesuni sa të mundeni për veten dhe të tjerët."- shkruan moderatori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Strakosha Media® (@bledistrakosha) on

Përveç tij, mëngjesin e sotëm kryebashkiaku Erion Veliaj konfirmoi gjithashtu se ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19 dhe se në ditët në vijim do ta ndjekë punën i izoluar nga shtëpia.

Gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar pozitivë 117 raste të reja më koronavirus, ndërkohë qe 4 të tjerë nuk ja kanë dalë ta fitojnë luftën me pandeminë.

 

MOS I HUMBISNI