Bota

Ndërron jetë nipi 27-vjeçar i Elvis Presley-it!

Shkruar nga Anabel

13 Korrik 2020

Ndërron jetë nipi 27-vjeçar i Elvis Presley-it!

Benjamin Keough, nipi i Elvis Presley-it, është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 27-vjeçare. Djali i Lisa Marie Presley, vajzës së vetme të këngëtarit dhe Priscilla Presley ka ndërruar jetë në Calabasas, California.

Shkaku i vdekjes dhe detaje të tjera nuk janë bërë me dije, por burime pranë familjes thonë se e ëma e 27-vjeçarit është e shkatërruar pas lajmit tragjik.

"Presley është zemërthyer dhe asgjë nuk e ngushëllon. Thjesht po përpiqet të qëndrojë e fortë për binjakët 11-vjeçarë dhe për vajzën e saj të madhe Riley. Ajo e adhuronte të birin, ishte dashuria më e madhe e jetës."

Ndërron jetë nipi 27-vjeçar i Elvis Presley-it!

Babai i Benjamin ishte muzikanti i njohur Danny Keough.

Burimi: CNN

MOS I HUMBISNI