Flokët

5 mënyra si të realizoni kaçurrela perfekte

Shkruar nga Anabel

10 Korrik 2020

5 mënyra si të realizoni kaçurrela perfekte

Rudina Magjistari – si rrallëherë – u shfaq në emision me një model ndryshe flokësh. Më saktë ishte një paruke, por ç’rëndësi ka. Duket se ka një trend gjithnjë e në rritje për të pasur kaçurrela voluminoze.

Dafina për shembull u shfaq kështu në videoklipin e "Aman".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Kaçurrelat duken si stres më vete për t’u realizuar, por ka disa teknika që ju vijnë në ndihmë.

#1 Pjastra

#2 Gërshetat

#3 Rrethi

#4 Çorapet

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by justine marjan (@justinemarjan) on

#5 Por, nëse doni ta çoni lojën në tjetër nivel dhe të keni kaçurrelat e adhurueshme të Hueyda El Saied, klikoni këtu.

MOS I HUMBISNI