Celebrity Style

Modeli i flokëve që propozojnë vajzat e njohura

Shkruar nga Anabel

5 Korrik 2020

Modeli i flokëve që propozojnë vajzat e njohura

Nuk është hera e parë që modeli i flokëve me gërsheta kthehet në trend. Tradita e lashtë e kulturës afrikane - që daton 5000-3500 vjet para Krishtit - është kthyer në frymëzim për personazhet e njohur dhe njerëzit e thjeshtë. Edhe këtë verë, gërshetat vazhdojnë të jenë në trend, gjë që vihet re edhe te një pjesë e vajzave të njohura shqiptare.

Kida

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on

Bora Zemani

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Enca Haxhia

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

Rina Balaj

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Eliona Pitarka

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Ndryshe nga zakonisht, kjo verë propozon gërshetat shumëngjyrëshe të shoqëruara me aksesorë. 

Modeli i flokëve që propozojnë vajzat e njohura

Modeli i flokëve që propozojnë vajzat e njohura

Mos vallë janë frymëzuar nga Tekashi 6ix9ine? Jooo, patjetër që është rastësi!

Modeli i flokëve që propozojnë vajzat e njohura

MOS I HUMBISNI