Celebrity Style

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

Shkruar nga Anabel

3 Korrik 2020

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

U bë shumë kohë, që Loredanën s'e përfytyrojmë dot me asnjë model tjetër veç flokëve bjond dhe të gjatë. Epo gjejeni çfarë?! Duket se reperja është "u lodh" dhe vendosi të ndryshojë look. Ndryshimi, është goxha i guximshëm, por flokët e rinj duken të adhurueshëm.

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

Në Instastory-it e publikuar pak orë më parë Loredana është shfaqur me flokë platin, të prera shkurt deri në fund të qafës. Në fakt, nëse nuk do të ishim tek profili i saj i Instagram-it, s'do ta besonim që është këngëtarja, sepse thjesht, ka marrë pamje tjetër! E bëjnë të duket unike në stilin e saj dhe njëkohësisht shumë seksi.

Në fakt, Loredanën jemi mësuar ta shihim kështu:

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

Kështu

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

...Por jo kështu:

Loredana me flokët e rinj, duket kaq ndryshe!

Zakonisht, prerjet drastike të flokëve kërkojnë guxim, por nëse Loredana ju frymëzoi mjaftueshëm, mos prisni më.

MOS I HUMBISNI