Celebrity Style

Klipi i ri: Getoari s’ka veshur rrobat e Marinës

Shkruar nga Anabel

1 Korrik 2020

Klipi i ri: Getoari s’ka veshur rrobat e Marinës

Në këngën e publikuar dje, nga Ghetto Geasy dhe Majk me titullin “Zhytem” (Je t’aime), na zunë sytë një detaj.

Getoari shfaqet i veshur me një rrobdeshambër Versace, ku mbizotëron ngjyra e zezë por pa harruar detajet ngjyrë floriri identifikuese të brandit.

Klipi i ri: Getoari s’ka veshur rrobat e Marinës

Mirëpo me të njëjtin rrobdeshambër kemi parë Marinën të veshur para pak kohësh në një nga fotot që ajo ka postuar në Instagram.

Klipi i ri: Getoari s’ka veshur rrobat e Marinës

Në një kohë kur të gjithë po mendonim se Getoari ka marrë veshjet e Marinës, kuptojmë që rrobdeshambri i Versace-s, i cili kushton 390 euro, është unisex (për të dyja gjinitë) dhe ndoshta çifti thjesht e ka blerë për të pasur një pamje të unifikuar me njëri-tjetrin.

 

 

MOS I HUMBISNI