Celebrity

Aktorja tregon se po bën më pak gabime pas martesës

Shkruar nga Anabel

26 Qershor 2020

Aktorja tregon se po bën më pak gabime pas martesës

Martesa, si një fazë e re në jetën e saj, e ka bërë Zoë Kravitz të jetë më e përgjegjshme. Në një intervistë për Variety, aktorja e “Big Little Lies” u shpreh:

“Jam e martuar dhe po bëj më pak gabime. Jeta është një luftë e vazhdueshme, prandaj sigurisht që duhet të punojmë fort. Por hapi i parë është se jam më e përgjegjshme”.

Aktorja tregon se po bën më pak gabime pas martesës

Kravitz u martua me aktorin Karl Glusman në shtëpinë e të atit, Lenny Kravitz, në Paris, qershorin e kaluar.

Përsa i përket karrierës, gjatë intervistës, ajo u ndal edhe te roli i ardhshëm si Catwoman te “Batman”.

“Kur doli njoftimi, mora më shumë telefonata se ndonjëherë tjetër në jetën time. Më shumë se për ditëlindje, më shumë se ditën e dasmës, më shumë telefonata se gjithçka. E ndjeva presionin menjëherë.”

MOS I HUMBISNI