Showbiz dhe TV

Producenti shqiptar bëhet baba për herë të parë

Shkruar nga Anabel

26 Qershor 2020

Producenti shqiptar bëhet baba për herë të parë

Producenti i njohur Arbër Gjikolli, i njohur si Big Bang, është bërë baba për herë të parë. Lajmin se producenti, vëllai i Gjikos, dhe partnerja e tij, Blerina Bokshi, janë bërë prindër e zbuloi nëna e Gjikollit.

Ajo shkroi në Instagram se vogëlushi quhet Titan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lirije Gjikolli (@lirije_gjikolli) on

Producenti i propozoi Blerinës në dhjetor të 2018-s rrugëve të Parisit. Ata u martuan në tetor të një viti më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbër Gjikolli (@bigbangbeats) on

MOS I HUMBISNI