Celebrity

Hadid dhe Baldwin sugjerojnë rroba banjot e verës 2020

Shkruar nga Anabel

26 Qershor 2020

Hadid dhe Baldwin sugjerojnë rroba banjot e verës 2020

A do të kishte kuptim vera pa foto modelesh dhe bikini? Bella Hadid dhe Hailey Baldwin janë fotografuar në një jaht në Sardenja të Italisë. Modelet kanë qenë duke realizuar një set fotografik për rrobat e banjos që mbanin në trup.

Hadid dhe Baldwin sugjerojnë rroba banjot e verës 2020

Hailey kishte veshur një palë rroba banjo me printe zebrash, ndërsa Bella diçka ku mbizotëronte ngjyra rozë me pak nuancë të verdhe.Tani, e morët frymëzimin dhe e dini se çfarë të keni parasysh kur të dilni për të blerë rroba banjot e kësaj vere.

Hadid dhe Baldwin sugjerojnë rroba banjot e verës 2020

Nëse keni nevojë për shembuj të tjerë, hidhini një sy edhe këtij artikulli:

Burimi: Marie Claire

MOS I HUMBISNI