Sex

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Shkruar nga Anabel

19 Qershor 2020

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Ka një arsye që striptistët nuk dalin në skenë lakuriq që në fillim. Mënyra si i heqim rrobat e bën seksin më pasionant. Është një pjesë e ngacmimit ajo, që mund ta bëjë seksin me të vërtetë të paharrueshëm. Çdo pjesë e re e trupit e zbuluar duket si një shpërblim.

Dallimi midis heqjes së reçipetave dhe "ja ku janë gjinjtë", direkt të zbuluar e bën seksin edhe më intrigant.

Arsyet e tjera për të mbajtur rrobat veshur, të paktën disa prej tyre, gjatë seksit janë pafund, por hidhini një sy disa prej tyre.

The High School Musical

Krijoni epshin e "ne mund të bëjmë gjithçka, por ...". Filloni me puthje. Përkëdheluni me njëri-tjetrin me të brendshme derisa të dy i hiqni. Kur jeni mjaftueshëm të eksituar, mund të filloni të shkoni përtej të brendshmeve të njëri-tjetrit.

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Seks Oral

Mësoni të bëni seks oral pa i hequr plotësisht të brendshmet. Filloni duke puthur kofshët, përgjatë barkut, përreth të brendshmeve.

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Fund i shkurtër

Mashtrimi i vjetër për t’i thënë partnerit tuaj që nuk vishni të brendshme nën fund, akoma funksionon, kështu që bëhuni retro dhe provojeni.

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Shërbimi kundër

Mënyra më e mirë për të bërë një të shpejtë ka vetëm tre hapa: (1) Mbështetuni në tryezën më të afërt, dollapin, apo çfarëdo qoftë. (2) Ulini pantallonat. (3) Përkuluni pakëz përpara.

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Harku i Karakterit

Veshja me diçka që ju bën të ndiheni super sensuale, ju shton vetëbesimin gjatë aktit. Dhe është mënyra perfekte për t’ju bërë të përqendroheni te seksi. Duhet të bësh atë që të bën ty të ndihesh mirë jo atë që mendon se duhet të bësh për t’i pëlqyer partnerit. Nëse një bluzë e thjeshtë e bardhë ju bën të ndiheni e fuqishme, atëherë vishni atë.

5 pozicione seksi që janë më interesante kur bëhen me rroba

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI