Instagramming

Elgit Doda publikon foton e parë me bebushin

Shkruar nga Anabel

16 Qershor 2020

Elgit Doda publikon foton e parë me bebushin

Elgit Doda ka vetëm pak ditë që është bërë baba, por duket se është ambientuar shpejt me statusin e ri dhe zakonet e prindërimit. Pak orë më parë, këngëtari postoi në llogarinë e tij të Instagram-it, foton e parë me vogëlushin.

Elgiti, teksa mbante në duar dhe ushqente me biberon vogëlushin e quajtur Krid. Portreti i të porsalindurit nuk dukej dhe duke marrë parasysh sa disrektë ai dhe Klea janë treguar përgjatë shtatzënisë, prezantimi i bebushit, duket se do të vonojë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

Çifti u bënë për herë të parë prindër më 4 qershor pas një romance 3-vjeçare dhe një ceremonie intime në Marok, ku i thanë "Po" njëri tjetrit në fshehtësi të plotë.

 

MOS I HUMBISNI