Showbiz dhe TV

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë: Zbulohet emri i bebit

Shkruar nga Anabel

4 Qershor 2020

Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të

Përmes një njoftimi në Instagram, Klea Huta dhe Elgid Doda bënë me dije se janë bërë prindër për herë të parë. “Pak nga pak po ne po formojmë pazëllin e jetës sonë. Të dua Klea,” shkroi Elgiti duke zbuluar edhe emrin e bebushit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

Djali i tyre quhet Krid. Po të njëjtën foto shpërndau edhe Klea, me mbishkrimin “Të dashurojmë Krid. 04/06/2020”.

“Faleminderit Elgit, dashuria e jetës sime, shoku im i jetës, e ardhmja ime, familja ime. Të dua sa s’ta them dot me fjalë. Faleminderit që ekziston.”- shtoi ajo.

MOS I HUMBISNI