Celebrity

Ç'lidhje ka Tayna me Tyga-n?

Shkruar nga Anabel

3 Qershor 2020

Ç'lidhje ka Tayna me Tyga-n?

Krejt papritur, Tayna u gjend në një nga artikujt e Daily Mail, si "vajza misterioze që shoqëronte Tyga-n". Tabloidi britanik, duket se ka ngatërruar vajzën që ndodhet krah reperit në protestën e zhvilluar në emër të George Floyd, me reperen shqiptare.

Ç'lidhje ka Tayna me Tyga-n?

Si të mos mjaftonte kjo, në shkrim flitet dhe për ngjashmërinë mes Tayna-s dhe ish-partneres legjendare të Tyga-s, Kylie Jenner.

Ç'lidhje ka Tayna me Tyga-n?

Reperi është parë dje, në një protestë masive në afërsi të Hollyëood-it dhe pranë tij qëndronte një vajzë e panjohur, që siç mund ta shihni, nuk është Tayna.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

Si reperi, ashtu dhe vajza që Daily Mail ngatërron me Tayna-n, e kishin mbuluar fytyrën me maska. Fotot e "vajzës misterioze" janë marrë nga Instagram-i i reperes shqiptare, e përshkruar si "këngëtare dhe blogere".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ç'mendon Tayna për këtë?

Momentalisht Tayna ndodhet në Amsterdam, por mund të jetë kudo. 

Ç'lidhje ka Tayna me Tyga-n?

"Në LA, Zvicër apo Amsterdam? Jam kudo në çdo kohë!" 

MOS I HUMBISNI