Showbiz dhe TV

6 muaj pas propozimit në emision, çifti i jep fund lidhjes

Shkruar nga Anabel

3 Qershor 2020

6 muaj pas propozimit në emision, çifti i jep fund lidhjes

Moderatori Ardit Roshi dhe partnerja e tij, Blerina, duket se i kanë dhën fund lidhjes. Burime të sigurta për Revista Story bëjnë me dije se Arditi dhe Blerina Bajko, vajza e Agim Bajkos, nuk janë më bashkë.

Lidhja e tyre u bë publike në media në janar të këtij viti, kur Roshi i propozoi për martesë në puntatën e fundit të “Këndo dhe këngën time”. Deri në këto momente, çifti nuk ka reaguar në lidhje me lajmin e ndarjes. Në Instagram, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe kanë fshirë të gjitha fotot bashkë.

Anabel.al u përpoq të kontaktonte me Ardit Roshin, por nuk kemi marrë ende një përgjigje.

MOS I HUMBISNI