Showbiz dhe TV

Producenti shqiptar, baba për herë të parë

Shkruar nga Anabel

30 Maj 2020

Producenti shqiptar, baba për herë të parë

Producenti shqiptar, i njohur për bashkëpunimet e tij me Tayna-n, Dafina Zeqirin, Era Istrefin dikur, Cricket, do të bëhet baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë producenti, emri i vërtetë i të cilit është Donat Prelvukaj, në një postim në Instagram.

“Të jesh bashkëshortja ime ishte dhurata [më e madhe] që kam pasur ndonjëherë, por të jesh nëna e fëmijëve të mi është një bekim. Të dua,” shkruan ai teksa pozon me partneren, Ilirida Gashi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on

MOS I HUMBISNI