Astro Fun

Fiksimet që keni gjatë seksit, sipas shenjës së horoskopit

Shkruar nga Anabel

23 Maj 2020

Fiksimet që keni gjatë seksit, sipas shenjës së horoskopit

Dashi

1.Me shumë gjasa keni kaluar një periudhë thatësire që nga koha që humbët virgjërinë.

2.Seksi me ju zgjat më shumë se me këdo tjetër

3.Me shumë gjasa keni përdorur një lodër seksi, të paktën 1 herë!

4.Jeni ekspertë të shtireni sikur po kaloni një orgazmë.

Demi

1.Një pjesë e mirë e Demëve do ta konsideronin një lidhje të hapur

2.Do të hiqnit dorë nga rrjetet sociale për 1 vit vetëm për seks.

3.I doni dhe jeni të qëndrueshëm në marrëdhëniet e gjata

4.Doni gjëra pikante në shtrat!

Binjakët

1.E zbukuroni pak numrin e partnerëve seksualë që keni patur

2.Shtireni gjatë seksit

3.Ka gjasa të jeni akoma e virgjër

4.S’do të hiqnit dorë kurrë nga rrjetet sociale për seks!

Gaforrja

1.Gaforrja është shenja që bën më shumë seks!

2.Pëlqeni aventurën prandaj doni diçka tjetër përveç shtratit të rehatshëm

3.Pozicioni i preferuar është coëgirl.

4.Mund të gjeni një partner brenda natës nëse doni!

Luani

1.Ti mund të bësh seks fantastik me dikë edhe përmes mesazheve në Instagram.

2.Luanët ndihen mirë me veten kur dëgjojnë partneren që flet pistë gjatë seksit.

3.Mendoni se madhësia ndikon në kënaqësinë seksuale

4.Hmm, doni sy të mbyllur gjatë seksit apo jo?

Virgjëresha

1.Me shumë mundësi një partner seksual e ke takuar në shkollë

2.Je e hapur ndaj seksit tresh

3.Mund të bësh seks që në takimin e parë.

4.Jeni gati të eksperimentoni me njerëz seksualisht fluidë.

Peshorja

1.Fans i madh i dogg-style!

2.S’i doni prezervativët

3.Peshoret masturbohen të paktën 1 herë në ditë

4.Jeni shenja më paragjykuese kur vjen puna tek eksperiencat e kaluara të partnerit.

Akrepi

1.Doni të përdorni pranga gjatë aktit

2.Blini prezervativë online...

3.Jeni shenja më me fat kur vjen puna për të takuar dikë virtualisht

4.Paraloja ju acaron

Shigjetari

1.Sa herë bëni seks, jeni i mbrojtur

2.Nuk i doni lubrifikuesit

3.Nuk bëni kurrë seks në takim të parë

4.Vdisni t’ju bëjnë dhe të bëni seks oral

Bricjapi

1.56% e Bricjapëve s’kanë qenë të përfshirë në një lidhje serioze

2.Jeni fans i masave mbrojtëse dhe siguroheni të bien erë të mirë

3.Missionari është pozicioni i preferuar

4.Mund të përjetoni më shumë se 1 orgazmë gjatë seksit.

Ujori

1.Ujorët, mbi çdo shenjë tjetër janë të paparë në përdorimin e lubrifikusëve.

2.Kur vjen puna tek masturbimi, përdorin lodra seksi.

3.Jeni shenja e fundit që do të pranonit një seks tresh.

4.Seksi të shijon në çdo vend tjetër përveçse në shtrat!

Peshqit

1.27% e Peshqëve kanë filmuar veten dhe partnerët gjatë aktit.

2.Me shumë gjasa ke qenë në një lidhje të hapur

3.Jeni fansa të mëdhenj të vibratorëve

4.Sa herë e keni thirrur partnerin me emrin e gabuar gjatë seksit?

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI