Celebrity

Rregullat e çmendura që ndjek klani Kardashian-Jenner gjatë xhirimeve

Shkruar nga Anabel

22 Maj 2020

Rregullat e çmendura që ndjek klani Kardashian-Jenner gjatë

Duke sikur ka kaluar një jetë që kur Keeping Up With the Kardashian nisën xhirimet për herë të parë. Edhe pse u bënë shumë vite që shohim ç'ndodh me familjen e famshme, audienca s'duket fare "lodhur" me reality-n e famshëm. Sigurisht kjo nuk mund të jetë rastësi. Pas gjithë çfarë shihni në Keeping Up With the Kardashians fshihen rregulla dhe rutina të lodhshme e të egra deri në çmenduri.

Më e rëndësishme se gjithçka tjetër për klanin Kardashian-Jenner është të jenë të vërteta dhe duhet ta realizojnë me çfarëdo lloj çmimi.

1. Të gjithë duhet të bien dakord me faktin që Kim paguhet më shumë se të gjithë.

Në fakt, Kim dhe Khloe. Tani që Kourtney nuk është më pjesë e reality shoë-t, Kim dhe Khloe janë ato që paguhen më shumë.

2. Të gjithë duhet të firmosin kontrata paraprakisht

Madje, Kris i mban të varura në derën e saj kryesore, pra kushdo që merr pjesë e ka më lehtë të lexojë dhe ta firmos marrëveshjen.

3. Kris Jenner është çdo ditë me flokë të krehura dhe make up profesional.

4. Rregulli më i rëndësishëm: ndriçimi! Kur xhirojnë Kris, drita duhet të jetë gati gati verbuese!

5. Kim shpenzon dy orë çdo ditë për t'u lyer.

6. Dadot e fëmijëve nuk shfaqen kurrë në asnjë episod.

7. Ato xhirojnë 10-12 orë çdo ditë.

8. Familja Kardashian i paguan vetë pushimet që shihni nëpër "KUWTK".

9. Çfarë thotë Kim është e drejtë!

10. Ambientet e brendshme janë shtëpitë e tyre të vërteta, por ato të jashtmet jo.

11. Nëse skenat bëhen shumë emocionale, ato ndërhynë për t'i edituar.

12. I gjithë stafi duhet të jetë në shtëpinë e Kris 24/7.

13. Disa prej dramave ndodhin vërtet papritur...

14. Kanye nuk është i detyruar të filmojë. Ai thotë se ka një jetë dhe një karrierë për të ndjekur, por mund të shfaqet nga hiçi në mes të show-t.

15. Sekreti është koha e duhur dhe të gjitha e dinë sa vlerë ka përpikmëria.

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI