Celebrity Style

Vera Wang, plot 70 vjeç shokoi internetin me këto foto!

Shkruar nga Anabel

12 Maj 2020

Vera Wang, plot 70 vjeç shokoi internetin me këto foto!

Me siguri e keni dëgjuar emrin e ikonës së modës, Vera Wang. Nëse jo, po ju themi se ajo ka nisur të dizenjojë rroba që në fillim të viteve '90-të dhe sot emri i markës së saj, i përket grupit të modës së lartë!

Vera Wang, plot 70 vjeç shokoi internetin me këto foto!

Gjithsesi,kjo është çështje tjetër, sepse sot do të flasim për të si person. Interneti është i sigurt që Vera Wang, plot 70-vjeç, është "e pavdekshme". 

Shkak për këtë teori, u bënë këto foto të postuara së fundmi në Instagram-in e saj.

Besojeni apo jo, kjo vajza që shihni këtu, me linja perfekte dhe lëkurë prej bebi është 70-vjeç. Pas këtij ripostimi në Twitter, të gjithë mbetën po aq të shokuar sa jeni ju tani. 

Sigurisht, kishte dhe nga ata që dyshonin për moshën, por me një kërkim të thjeshtë në Wikipedia, mund ta vërtetoni lehtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

Sa më shumë të zbrisni në postimet e saj të Instagram-it, aq më shumë do të kërkoni të dini sekretet e saj. Përpos elegancës së lindur, me shumë mundësi, rinia e Wang është lotari gjenetike e kombinuar me dietë të shëndetshme ushqimore dhe aktivitet fizik me sa ka mundësi.

Vera Wang, plot 70 vjeç shokoi internetin me këto foto!

Nëse ju duhej një motiv i fortë për të vazhduar palestrën nga shtëpia, merrni fotot e saj, printojini dhe imagjinoni veten 70-vjeç.

Burimi: Cosmopolitan

MOS I HUMBISNI