Celebrity Style

Duhet të shihni Kendall Jenner-in bjonde!

Shkruar nga Anabel

11 Maj 2020

Duhet të shihni Kendall Jenner-in bjonde!

Kendall Jenner, historikisht brune duket se ka vendosur ta nisë jetën pas karantinës me flokë të rinj! Gjatë kësaj fundjave, Jenner është shfaqur me ngjyrë shumë më të hapur flokësh, aq sa mund ta quajmë pa frikë bjonde!

Flokët e rinj ngjyrë karameli në mjalt duken një mrekulli në të, sa nuk dimë më të zgjedhim cili variant është i preferuari ynë.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall ? (@kendalljennersnapchats) on

Një ndryshim të tillë Kendall nuk e ka konfirmuar përmes një posti zyrtar në Instagram, por siç mund ta dini, asgjë nuk humbet atje! Përveç kësaj, pamjen e re të modeles mund ta shihni edhe tek klipi i Ariana Grande-s dhe Justin Bieber-it, "Stuck With U", ku Kendall dhe Jenner shfaqen për një moment.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Ndoshta Jenner, ashtu si të gjitha ka ndjerë nostalgji për veten bjonde dhe provë për këtë janë fotot e vjetra të postuara së fundmi. 

Duhet të shihni Kendall Jenner-in bjonde!

Burimi: Harper's Bazzar

MOS I HUMBISNI