Instagramming

Klea dhe Elgiti zbulojnë gjininë e bebit përmes kësaj videoje!

Shkruar nga Anabel

4 Maj 2020

Klea dhe Elgiti zbulojnë gjininë e bebit përmes kësaj

Klea Huta dhe Elgit Doda presin të bëhen prindër së shpejti! Edhe pse gjatë rrugëtimit të shtatzënisë, Klea është treguar e rezervuar dhe ka zgjedhur ta shijojë në privatësi pritjen e ëmbël, sot ndanë detajet më të rëndësishme përmes një videoje.

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klea Huta • Alα • (@kleahuta) on

Çifti do të bëhen prindër të një djali, por si e mësuan lajmin? Fillimisht, dëgjohet Klea që i jep lajmin e shtatzënisë nënës së saj. "Do të bëhesh gjyshe!"-i thotë ajo, teksa i jep në duar një bebiron! 

Aty nga mesi i videos, Elgitit ja ndjen zemra të parit gjatë ekos se do të bëhet baba i një djali. Ashtu ndodhi! Letrat blu që dolën nga tollumbaci vërtetuan dyshimet e ty dyve. 

Bashkë që prej 2017-s, Klea dhe Elgiti i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni intime në shkretëtirën Agafay në Marrakesh, Marok.

Klea dhe Elgiti zbulojnë gjininë e bebit përmes kësaj

Ndonëse fotot u publikuan më 26 janar, është ende e paqartë se kur ndodhi ceremonia private. 

MOS I HUMBISNI