Showbiz dhe TV

U përfolën si të lidhur: Reagon Loredana dhe Zuna

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2020

U përfolën si të lidhur: Reagon Loredana dhe Zuna

Kohëve të fundit, përflitej se Loredana ishte në një lidhje me reperin me origjinë libaneze, Zuna, i cili u bë i njohur për publikun shqiptar pas bashkëpunimeve me Azet. Thashethemet për një romancë mes tyre nisën pasi u panë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Në një tjetër foto, Loredana dukej teksa vendoste kokën në prehërin e Zuna-s.

U përfolën si të lidhur: Reagon Loredana dhe Zuna

Në një postim në Instagram, që duket si një deklaratë e përbashkët e tyre, reperi mohoi thashethemet duke thënë:

“Uff nuk kam postuar për një kohë të gjatë. Unë dhe Loredana jemi argëtuar shumë së fundmi. Punuam bashkë dhe kaluam shumë kohë me njëri-tjetrin. Loredana është një nga artistet më të mira në Gjermani dhe unë bashkëpunoj me më të mirët!”

U përfolën si të lidhur: Reagon Loredana dhe Zuna

Në vijim, ai shtoi se “për momentin janë thjesht miq”.

“Tani jemi duke punuar bashkë. Nuk e di çfarë mund të ndodhë më vonë, por aktualisht nuk jemi të lidhur. Ajo është një nënë beqare, ndaj më shumë respekt për të.”

Zuna përmendi edhe Mozzik-un duke thënë se “nuk kanë asnjë problem mes tyre”.

“Unë s’kam ndonjë problem me Mozzik, që ta sqarojmë këtë. Askush nga ne nuk ndërhyn në punët e tjetrit. Zuna është single. Më shkruani në DM.”

MOS I HUMBISNI