Celebrity Style

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një histori dashurie!

Shkruar nga Anabel

4 Mars 2020

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

Nuk e dimë për ju, por Kendall Jenner është gati për verë në çdo stinë të vitit. Jo vetëm kaq, por historitë e dashurisë me rroba banjot i ka nisur që tani. Pak orë më parë, modelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një foto ku shfaqej me një palë bikini me printe.

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

Si çdo gjë tjetër që Kendall vesh, edhe këto rroba banje dukeshin si të ishin bërë vetëm për të. 

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

"Unë dhe këto rroba banje, një histori dashurie."- shkruan Jenner, pa e ditur sa veta do të binin në dashuri me të pas saj...

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

Dizajni i rrobave të banjës ishte minimalist, por nga ai lloj që tregon më të mirën e siluetës, aq më tepër nëse jeni bërë çokollatë.

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

Që tani, Kendall & këto rroba banjo po jetojnë një

Ka shumë gjasa që kjo të mos ketë ndodhur, por ka gjithashtu një lajm të mirë. Jemi ende në mars dhe keni akoma kohë për t'ja nisur me paletrën. Historia e dashurisë e radhës me një palë bikini, mund të jetë e juaja.

MOS I HUMBISNI