Instagramming

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: 'S'ka asgjë që ta lehtësojë dhimbjen'

Shkruar nga Anabel

26 Shkurt 2020

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: 'S'ka asgjë që

Më 24 shkurt të 2019-ës, Ajola Xoxa humbi të atin. Sot, në 1-vjetorin e largimit të tij, Ajola e kujton përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj të Instagram-it dhe një dedikimi të trishtë.

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: 'S'ka asgjë që

"Një vit pa ty. Dhe nuk ka asgjë që ta lehtësojë dhimbjen për humbjen tënde. Asnjë përqafim nuk e zëvendëson dot tëndin. Të dua përgjithmonë."- shkruan ajo, në foton ku shfaqet e përqafuar me të atin teksa vallëzon me të.

Ajola Xoxa kujton të atin e ndjerë: 'S'ka asgjë që

Përgjatë gjithë vitit, bashkëshortja e kryebashkiakut, ka ndarë me ndjekësit dedikime të ëmbla dhe momente të veçanta me të atin.

Publicisti Arben Xoxa, djali i shkrimtarit Jakov Xoxa ndërroi jetë në moshën 67-vjeçare si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

MOS I HUMBISNI