Celebrity Style

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Shkruar nga Anabel

25 Shkurt 2020

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Kendall Jenner dhe Bella Hadid dukeshin thuajse identike gjatë qëndrimit të tyre në Itali, për Javën e Modës në Milano. Modelet janë fotografuar të veshura njësoj, bashkë me Gigi-n, por një sy jo dhe aq i stërvitur me Kendall-in dhe Bella-n nuk do t'i dallonte kush është njëra dhe kush tjetra.

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Ngjanin kaq shumë, sa për pak eklipsuan prezencën e Gigi-it që ndodhej pas tyre.

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Jenner u shfaq me një fustan të shkurtër të zi dhe çizme ngjyrë kafe, ndërsa Bella kishte zgjedhur një minifund, një pulovër dhe një palë çizme të gjata të zeza. Fytyrat e të dyjave ishin mbuluar nga syzet e errëta.

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Si Jenner ashtu dhe Bella , përveçse si binjake, dukeshin sikur sapo kishin dalë nga sfilatat e modës të viteve '90-të.

Kush është Bella dhe kush Kendall?!

Nga ana tjetër, Gigi s'ishte fare në një linjë me to.

MOS I HUMBISNI