Social Buzz

Ju prezantojmë me sherrin më të papritur të 2020-s

Shkruar nga Anabel

24 Shkurt 2020

Ju prezantojmë me sherrin më të papritur të 2020-s

Sot, në “sherre që s’na i merrte mendja t’i dëshmonim” kemi Gigi Hadid, të dashurin e saj Zayn Malik dhe YouTube-rin e njohur, Jake Paul.

Pak ditë më parë, Jake dhe Zayn ishin në Las Vegas për të parë një ndeshje boksi. Mesa duket u takuan dhe shkëmbyen fjalë. Nuk e dimë çfarë ndodhi ekzaktësisht mes tyre, por dimë që s’ishte një situatë miqësore. Djenë mëngjes, Jake i drejtua Zayn në Tëitter duke ia shkruajtur emrin gabim.

“Për pak desh gjuajta Zane nga One Direction se është çunak dhe u soll keq. Praktikisht më tha t’i hiqem sysh për asnjë arsye, kur unë po tregohesha i sjellshëm... Zane e di që po e lexon këtë... Mos të të vijë më keq se u ktheve vetëm në dhomë hahaha

Filloi të më ulëriste nga hiçi “do të më provosh plak.” Më vjen keq për të.”

Edhe pse Zayn preferoi të mos fliste, Gigi foli pak e saktë.

“Se s’donte të rrinte me ty dhe grupin tënd të turpshëm. U kthye në shtëpi me shokët si njeri i hajrit që është sepse është me mua, zemër. Nuk shqetësohet nga fytyra jote e shëmtuar dhe pa lidhje. Ik fli gjumë...”

Ju prezantojmë me sherrin më të papritur të 2020-s

Dhe sigurisht, nuk mori fund me kaq. Jake i thirri mendjes dhe postoi sërish dje në lidhje me situatën.

“Duhet të ma marrin telefonin kur jam i pirë se bëhem totalisht idiot.”

Ju prezantojmë me sherrin më të papritur të 2020-s

MOS I HUMBISNI