Vip Vanity

Tekila, ngjyra & mariachi: Rihanna po që di të festojë ditëlindje!

Shkruar nga Anabel

21 Shkurt 2020

Tekila, ngjyra & mariachi: Rihanna po që di të festojë

Rihanna, një nga njerëzit më të famshëm të shenjës së Peshqëve, festoi dje 32-vjetorin. Si shembull i shpirtit festiv, Riri duket se u arratis drejt Meksikës, për të fetuar siç i ka hije sepse kush do të donte ta priste 32-vjetorin në Neë York-un me ngrica kur mund të jesh duke kërcyer në një vend të ngrohtë?!

"Rihanna po feston në Meksikë. Ajo ka ftuar gjithë miqtë dhe familjen për të pritur 32-vjetorin. Ata bënë një darkë të madhe ku kishte shumë ushqim dhe muzikë. Kishte pafund tekila dhe mariachis që performonin për të!"- thonë burime për E! News.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GLOBAL TURKISH AVY (@fentytr) on

Dekori i vendit i ishte përshtatur personalitetit të Rihanna-s. Kudo kishte tollumbacë, lule me ngjyra dhe dekore tipik të vendit latin.

Siç mund ta merrni me mend, pas darkës Riri me miq kanë kërcyer, kënduar deri në orët e para të mëngjesit. Si ka shkuar ditëlindja, e imagjinoni vetë, por mund të bekoni sytë me videon më poshtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rihanna News & Updates (@badgirlrobyn) on

Vetë këngëtarja, nuk ka postuar ende asnjë foto nga udhëtimi, që vjen pak javë pas ndarjes nga i dashuri miliarder, Hassan Jameel.

Burimi: Elle

MOS I HUMBISNI