Make-Up

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar kështu

Shkruar nga Anabel

21 Shkurt 2020

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Në përditshmëri, Elia Zaharia mjaftohet me pak rimel dhe buzëkuq në tonet e vishnjes dhe pothuajse të njëjtin stil minimalist mban edhe nëpër evente apo takime zyrtare.

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Mjafton të kujtoni dasmën historike në tetor të 2016-s, ku sërish Elia u grimua fare pak.

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Megjithatë duket se Elia vendosi të dilte pak nga vetja. Siç mund ta shihni videon në vijim të postuar nga artistja e make up-it Ujvara Hajdari, ndryshimi është i dukshëm.  

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Në një tjetër video, ku duket teksa fotografohet nga Anjeza Dyrmishi, Elia shfaqet me një fustan të kuq me motive popullore. Edhe këtu vërehet ndryshimi.

Elia Zaharia del nga vetja: S’e keni parë kurrë të grimuar

Ndjekësit nga ana tjetër e krahasojnë me aktoren italiane Sabrina Ferilli, disa thonë se “ngjan shumë me të ëmën”, Yllka Mujon, të tjerë thonë se “kanë pritur shumë që ta shohin Elian kështu”, ndërsa shumica thekson se “është një yll i bukur” me ose pa make up.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by U J V A R A H A J D A R I (@ujvarahajdariofficial) on

MOS I HUMBISNI