KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Muzika

Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e The Voice Kids në Belgjikë

Shkruar nga Anabel

14 Shkurt 2020

Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e The Voice Kids në Belgjikë

Vajza adoleshente e Robert Aliajt, përpos modelingut, duket se ka pasion edhe këngën, një pasion i cili e çoi të trokiste në dyert e The Voice Kids në Belgjikë, ku jeton prej kohësh. Gala performoi “Don’t Know Why” të Norah Jones dhe arriti të bindte jurinë që në fillim të këngës.

Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e The Voice Kids në Belgjikë

“Dhuarata ime për Shën Valentinin. Faleminderit Gala,” shkroi Robert Aliaj në videon e publikuar nga faqja e The Voice në Facebook.

Performancën e saj e ndiqni në vijim:

MOS I HUMBISNI