KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

Shkruar nga Anabel

14 Shkurt 2020

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

14 shkurt 2020. Dita e të dashuruarëve qëlloi një e premte me shi, por ç'rëndësi ka! Sot ka festë dhe diell brenda të gjithëve. E nisim me VIP-at! Si po e festojnë Shën Valentinin ata?! 

#1. Ami & Ermal Mamaqi

Ami dhe Ermali na përshëndetën me një foto nga Zvicra me këtë foto. Duken njësoj të dashuruar si dekada më parë!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

#2. Bieta Sulo & Alban Dudushi

Edhe Bieta ishte në të njëjtën linjë me Amin! Si rrallëherë, do të shihni atë dhe Alban Dudushin teksa shkëmbejnë ca puthje romantike. Në borë, të veshur me rroba ski-e dhe me shikimin në të njëjtin drejtim!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

#3. Elita Rudi & Gjiko

Elita dhe Gjiko bashkë me prezencën speciale të Zërit po e festojnë këtë Shën Valentin në Venecia, qytetin e dashurisë. Çifti ka nisur që herët të shpërndajë foto e video ku në sfond nuk mungojnë kurrsesi zemrat!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

#4. Almeda Abazi & Tolgahan

Almeda, dje festoi ditëlindjen e 28-të ndërsa sot feston dashurinë! Çifti uroi përmes një fotoje me ku shfaqeshin të dy duke darkuar, me duart e shtrënguara.

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

#5. Alban Skënderaj & Miriam Cani

Albani,është përfundimisht një romantik i pashpresë! Pikërisht sot, si dhuratë për të dashurën e zemrës dhe gjithë ne të tjerët publikoi këngën më të fundit, "Çdo ditë një Shën Valentin"! Nëse s'jeni të mirë me fjalë, çojini këtë këngë.

#6. Alberta Kamenica & Ernest Manaj

Me rastin e 14 shkurtit, Alberta postoi këtë video.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by alberta kamenica (@jeteza) on

Ajo dhe Ernesti në makinë, teksa këndojnë "Prap tek ti do të vij", në mënyrën më interesante të mundshme. 

#7. Lori Hoxha

Nëse shihni Story-it e Lori Hoxhës, do të gjeni shumë dashuri! Lori s'ka asnjë foto me një person konkret, por ka postuar çdo lloj gjëje që e frymëzon të dashurojë. Si përshembull, një foto të Sarës dhe Ledionit,

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

Shprehje të lezetshme dashurie dhe shumë zemra!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

#8. Ajola Xoxa & Erion Veliaj

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

Nëse të gjithë postuan foto romantike me puthje në buzë, Ajola zgjodhi një tjetër detaj shumë të veçantë për të festuar dashurinë. Një shtrëngim duarsh!

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

Pak orë më parë, në llogarinë e saj të Instagram-it, Xoxa postoi disa foto të ndryshme ku dukeshin vetëm duart e saj të kapura ato të të dashurit të zemrës...

Gëzuar Shën Valentinin nga VIP-at shqiptarë!

MOS I HUMBISNI