KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Në rregull Loredana! Ne dhe Mozzik e kemi të qartë që je me dikë tjetër

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2020

Në rregull Loredana! Ne dhe Mozzik e kemi të qartë që je me

Sikur të mos mjaftonin postimet dorë për dore me një burrë misterioz, Loredana i vuri vulën dyshimeve se ka rigjetur ngrohtësinë e dashurisë te dikush tjetër. Pak orë më parë, në Instagramin e saj u publikua kjo foto ku reperja është mbështetur butësisht në gjoksin e dikujt tjetër, në gjoksin e të njëjtit burrë misterioz që i mban dorën (?)

Në rregull Loredana! Ne dhe Mozzik e kemi të qartë që je me

Përveç kësaj, Lori fotografoi edhe njëbrirëshin e saj prej pellushi nën kullën Eifel. Po ta ndiqni në Instagram, duhet ta keni vënë re që ka një marrëdhënie të çuditshme me pellushin – e poston shpesh, e përkëdhel, e trajton ashpër – që të krijon idenë se është dhuratë nga dikush me rëndësi. Prezenca e njëbrirëshit në Paris është një sinjal i koduar, por s’e çfarë apo për kë... mister sërish.

Në rregull Loredana! Ne dhe Mozzik e kemi të qartë që je me

Sidoqoftë, më të qartë se kaq s’mund të na e bëjë ne dhe Mozzikut se tani është me dikë tjetër. Hiqni dorë nga shpresat fansa të çiftit. Nja dy këngë të ndjera dhe ca intervista zhbiruese nuk mjaftuan për të siguruar një ribashkim. E kuptojmë. Tani thuaj me kë je ose mos ngacmo më. 

Thonë që i dashuri i ri i Loredanës është Macloud, producenti i këngëve të saj. Provat? Edhe ai ndodhet në Paris.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Macloud (@macloud) on

MOS I HUMBISNI