Showbiz dhe TV

Elisa Spiropali nënë për herë të dytë: Zbulon emrin e bebit

Shkruar nga Anabel

20 Janar 2020

Elisa Spiropali nënë për herë të dytë: Zbulon

Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin bëri publik lajmin përmes një postimi në Facebook, ku shfaqet me vogëlushin e porsalindur dhe vajzën.

“Kren” shkruan Spiropali shoqëruar me një zemër.

Elisa Spiropali nënë për herë të dytë: Zbulon

Kren duhet të jetë një version për djem i emrit Krena, që përdoret për të simbolizuar krenarinë.

Elisa Spiropali dhe partneri i saj Salarjon Tota, me të cilën u njoh në strukturat e FRESSH, janë prindër të një vogëluesheve 5-vjeçare, Nalta. Dyshja u martua në tetor të 2014-s dhe asokohe lidhja e tyre u bë publike vetëm një javë para se të ndodhte ceremonia e dasmës.

MOS I HUMBISNI