KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Keni dëgjuar takim më të tmerrshëm se ky i Charlize Theron?

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2020

Keni dëgjuar takim më të tmerrshëm se ky i Charlize Theron?

Deri tani mund të keni dëgjuar histori takimesh të para që shkojnë keq, por asnjë si ky i Charlize Theron. Gjatë intervistës së saj me Jimmy Kimmel Live, aktorja nisi të tregonte takimin më të tmerrshëm dhe të çuditshëm të jetës së saj.

Keni dëgjuar takim më të tmerrshëm se ky i Charlize Theron?

"Isha në të 20-at e mia dhe takova një djalë që ishte supër simpatik. Isha shumë e dhënë pas tij. Më ftoi të dilnim për darkë, shkuam në restorant, hëngrëm...Çdo gjë shkoi për mrekulli. Po më çonte në shtëpi dhe isha pak e shumë e përgatitur që do më puthte. Kur mbërritëm, më shoqëroi pranë shtëpisë dhe filluam të putheshim."-tregoi ylli i filmave.

Deri këtu çdo gjë duket për mrekulli. Skenari më romantik i një takimi, por ç'ndodhi më pas?!

"Puthja ishte fantastike. Pastaj, ai më shtyu dhe më pëshpëriti. 'Puthu me hundën time'!"

Pra, djali në fjalë donte që aktorja të përkëdhelte dhe puthte gjithë pasion hundën e tij. Puthjet në qafë janë interesante, në vesh po ashtu, por në hundë?! Kaq e çuditshme iu duk kërkesa dhe Charlize sa, ende s'e ka harruar atë takim të tmerrshëm, që teksa e tregon s'mban dot të qeshurën.

Keni dëgjuar takim më të tmerrshëm se ky i Charlize Theron?

"Ju betohem që nuk e kam harruar këtë moment sepse akoma s'kam takuar dikë tjetër që do t'i puthësh hundën. Ai e donte me të vërtet. Nisa të buzëqeshja dhe për të mos e mbyllur ashtu takimin me të, i dhashë një puthje të vogël në hundë. Ai s'pranoi dhe këmbëngulte t'i jepja një puthje të mirëfilltë në hundë, njësoj siç putheshim në buzë. Aty e humba!"- tregon Theron,ende e shokuar nga kërkesa e atij takimi.

MOS I HUMBISNI