Social Buzz

Njerëzit lënë kokën pas qiririt që mban aromë vagine

Shkruar nga Anabel

13 Janar 2020

Njerëzit lënë kokën pas qiririt që mban aromë

Për herë të dytë brenda pak ditësh, interneti po flet për Gwyneth Paltrow dhe vaginat bashkë. Të hënën e kaluar, aktorja njoftoi publikimin e serialit në trajtë dokumentari në Netflix dhe fotoja promovuese ishte kjo.

Ngjan sikur Gwyneth është brenda një vagine art-deco, apo jo? Ndërsa dje, në faqen e saj që ka në fokus mirëqënien, Goop, doli në treg qiriri i Heretic që mban aromë vagine. Dhe nuk po aludojmë. Qiriri quhet “This smells like my vagina” (Kjo mban erë si vagina ime).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HERETIC PARFUM (@hereticparfum) on

Goop e përshkruan aromën si “qesharake, seksi dhe të papritur.” Në përbërje ka barbarozë, bergamot, kedër dhe trëndafil. Sigurisht, magazina u boshatis dhe u shitën të gjithë qirinjtë... e veçantë. Të interesuarit mund të regjistrohen në një listë pritjeje për të paguar 75 dollarë që shtëpia t’u vijë "erë grua."

MOS I HUMBISNI