Sex

Kur seksi shkon keq për faj të penisit të madh!

Shkruar nga Anabel

11 Janar 2020

Kur seksi shkon keq për faj të penisit të madh!

Seksi (jo) gjithmonë është burim kënaqësie. As penisi i madh. Historitë e njerëzve më poshtë janë provë!

1. "Duke qenë se jam gjithmonë e uritur edhe pse e dija që më pas do bëja seks, hëngra ushqim meksikan. Dhe hëngra shumë. Para se të nisnim seksin pashë që penisi i tij ishte gjigand. Teksa penetronte, e ndjeja që nuk mundesha më dhe po përpiqesha që ta largoja prej meje. Gjejeni ç'ndodhi.Shtrati dhe ai u mbuluan nga e vjella dhe jashtqitja ime. Që prej asaj dite, s'i fola më kurrë."

2. "Eksperienca e parë e seksit oral ishte me një penis super, super të madh. Unë vuaj nga astma dhe atë moment kalova një krizë. Isha 16-vjeç, i dashuri, 17-të. Asnjëri s'kishte patentë dhe u desh t'i thoshim mamasë së tij të na merrte urgjent sepse unë kisha harruar aparatin dhe s'mbushesha dot me frymë.  Fatmirësisht mbaroi me aq, por pjesa më e sikletshme ishte kur nëna e tij na pyeti se ç'po bënim që përfundova në atë gjendje. I thamë që po luanim."

3. "Mbaj mend që isha shumë e eksituar atë ditë. Kam udhëtuar 45 minuta për të shkuar tek shtëpia e ish-të dashurit. Mëngjesin tjetër, u kujtova që s'kisha hequr tamponin. Penisi i tij ishte kaq i madh dhe e kishte shtyrë aq thellë sa s'mund ta hiqja vetë. U mendova për pak, e mora në telefon dhe i kërkova një nder. Shkova tek vendi ku punonte, mbylla derën e zyrës, i vura aty disa mjete mjekësore dhe një peshqir dhe u shtriva. I kërkova të mos dilte që aty pa hequr tamponin tim. Mbaroi punë pas 15 minutash!"

4."Po e bëja me të për herë të parë në dush dhe situata ishte nxehur ca si shumë. Ai po penetronte aq thellë në mua sa më dukej sikur po digjesha e tëra. Ndjeja se s'mund të shihja qartë dhe kështu thamë të ndërronim pozicion. Shkuam në shtrat, por sërish e njëjta histori. Penisi i tij ishtr aq i madh sa unë s'i mbajta dot gazërat dhe ramë të dy nga krevati. Ai pati ënjtje penisi dhe për 3 ditë nuk lëvizte dot."

5. "Shoqja ime e ngushtë më telefonoi në 3 të natës për të më thënë se më në fund bëri seks me të dashurin. Kishin bërë seks anal. Tha se penisi i tij ishte i madh, por mesa duket për t'i bërë përshtypje kishte vendosur një prezervativ XL, që  humbi në të pasmet e saj. I duhej urgjentë një klizmë.

Burimi: BuzzFeed

MOS I HUMBISNI